הילר רוחני קבלי

 
הילר רוחני קבלי


שמואל זהר ינאי הוא הילר רוחני עם ניסיון של כ 25  שנה!!

ככזה הוא טיפל גם במאות רבות של גברים ונשים מכל רחבי העולם והארץ שעסקו במגוון תחומים של אמנות: ציור ותקשורת חזותית, משחק, מוזיקה, כתיבה, קולנוע ועוד.

יכולותיו של שמואל זהר ינאי כהילר רוחני מבוססות כמובן על ידע נרחב מאוד בתחומי האנרגיות שיש לאמנים ומתן פתרון יעיל לאנרגיות מעכבות או חוסמות.

אדם המגדיר עצמו כהילר רוחני חייב להכיר את עולם תורת הסוד ולהפגין בקיאות בקודים והצפנים האנרגטיים הנלמדים במסגרות ראויות.

אמנים מטבע עשייתם זקוקים לבריאות נפשית , פיזית טובה מאוד על מנת לטפל בבעיותיהם ולתת להם מזור ראוי שיסייע להם להצלחה.

שמואל זהר ינאי מלווה את האדם בתהליך דיסקרטי ואישי המותאם באופן אישי לנסיבות והצרכים הייחודיים שלו.  כולל חיזוק גורמי התמיכה בכל תחומי חייו וחיזוק תחושת הערך העצמי של הפונה.

שמואל זהר ינאי מציע  לספק מענה יעיל לחסימות האנרגטיות שעיכבו ומעכבים עשיה אמנותית משמעותית. התמדה בתהליך ופניה בהקדם יאפשרו לעצור את מגמות שליליות ולמנוע החמרה.

לאתר: https://www.mgn18.com/he/

 

 

 

 

הילר רוחני אמין יהיה בעל ידע נרחב ביותר בתחום האנרגיות השליליות ואופן פעולתן בגוף הפיזי והאנרגטי, בסביבת האדם, משפחתו ועסקיו. כמו כן, עליו לדעת כיצד לבצע טרנספורמציה אנרגטית ולהעביר אנרגיות חיוביות מעצמו אל האחר באופן מועיל וארוך טווח. ההשפעה האנרגטית על הגוף יכולה להיות

logo בניית אתרים