סיפורי חיים

ביום יום, כשאנו פוגשים אנשים חדשים, לרוב אנחנו נוטים להציג את עצמנו באופן שבלוני תוך ציון אותם פרטים יבשים וגנריים שחוזרים על עצמם - גיל, מצב משפחתי, עיסוק, ילדים. אך בסופו של יום, כל הפרטים הטכניים הללו נפרטים לכדי סיפור חיים אחד גדול המכיל אין ספור חוויות, אירועים, מורדות ועליות.
אם בעבר סיפורי חיים וביוגרפיות היו נחלתם של אישים מפורסמים ורבי פעלים בלבד שלקחו חלק באירועים היסטוריים משמעותיים, הרי שכיום יותר ויותר אנשים מבקשים להנציח את סיפור חייהם, בין אם לצורך תיעוד ההיסטוריה המשפחתית או על מנת להנציח את חלקם באירוע היסטורי כזה או אחר. אם כך, סיפור טוב תלוי באופן בו הוא כתוב ובתיאורים הייחודיים הטמונים בו, ללא כל קשר לזהות המחבר ולמידת ההכרה שלו בקרב הציבור.
במהלך השנים זכינו לשמוע ולתעד סיפורים מעניינים ומרתקים של אנשים רבים, כל אחד והקול הייחודי שלו. תהליך הפקת סיפור חיים הוא מורכב ומרתק ובמהלכו מתגלים עוד ועוד נדבכים מעניינים הקשורים לחייו של המספר. על מנת להשלים את התהליך באופן האפקטיבי ביותר אנו נוקטים במספר שלבים חשובים:
עריכה ספרותית ייעודית המותאמת למאפייני הספר.
איסוף וסינון תמונות רלוונטיות וביצוע מוקפד של תהליך העיצוב והעימוד של
הספר.
עבודת תחקיר יסודית ומעמיקה כולל דיבוב של המחבר על מנת ללקט כמה
שיותר פרטים רלוונטיים ומהותיים לצורך כתיבת הסיפור.
ראיונות מלאים ומפורטים הכוללים לעתים בני משפחה נוספים.
קשב רב לצרכי המספר בכל הקשור לאלמנטים שונים הקשורים לתהליך
ההוצאה לאור, לרבות הפצת הספר בחנויות וקידום הספר באמצעים השונים
לאחר הפצתו.
אז אם גם אתם נהניתם לקחת חלק בעבודת השורשים של ילדיכם ונכדיכם והייתם מעוניינים להרחיב את החוויה הזאת לכדי ספר מלא השוזר את נפלאות חייכם, נשמח לעמוד לרשותכם ולצאת יחד אתכם למסע המרתק הזה.
logo בניית אתרים