ליווי אישי לכותבים

במהלך השנים נתקלנו בלא מעט כותבים שחששו בתחילה להוציא את ספרם לאור. בין אם מסיבות טכניות הקשורות בתהליך ההוצאה לאור, או בשל סיבות אישיות ופחדים הנובעים מעצם החשיפה, בייחוד כאשר מדובר בספר החושף סיפור חיים אישי.
כאשר אנו נפגשים עם הכותב לצורך ייעוץ ראשוני, חשוב לנו להבין לעומק את הצרכים ואת הציפיות שלו על מנת להתאים לו מסלול אישי המותאם לצרכיו, ללוות אותו במסירות ולשמש לו אוזן קשבת לאורך כל התהליך, על כל המורכבויות הכרוכות בו. חשיבה זאת נובעת מהתפיסה כי ספר הוא לא עוד מוצר פונקציונלי המשרת אותנו באופן עיוור ביום יום, שכן בסופו של דבר מדובר בחלום אישי של הכותב וככזה הוא מצריך התייחסות הרבה יותר חווייתית ואינטימית.
תהליך העבודה עם הכותב לא משול ליחסי ספק- לקוח, שכן מבחינתנו -הכותב הוא שותף מלא בתהליך ומעורב באופן מלא ובלתי אמצעי בתהליך ההפקה מתחילתו עד סופו. גישה זו מאפשרת לנו לייצר יחסי קרבה ואמון עם הכותב ולשלב בין הפן המקצועי והשירותים האיכותיים שההוצאה מעניקה לבין הפן הרגשי אישי, המהווה נדבך חשוב מאוד בתהליך ההוצאה לאור, ללא שום קשר לז'אנר הספר.
וכך, במהלך השנים זכינו לפגוש אין ספור אנשים מרגשים ומעניינים אשר שיתפו אותנו בלבטים ובחששות שלהם וסיפקו לנו חוויות וסיפורים בלתי נשכחים שנמשיך לנצור בליבנו שנים רבות.
אז אם גם לכם יש סיפורים מעניינים שתרצו לחלוק אתנו, ובעיקר אם אתם מעוניינים סוף כל סוף להוציא לאור את אותה אסופת דפים שממתינה אצלכם במחשב במשך שנים, אנחנו נשמח לעמוד לצדכם ולהגשים לכם חלום עם בוא השנה החדשה.
logo בניית אתרים