כתבו וקראו כדי לחיות


הוצאה לאור


   דף הבית    שירה    סיפורים קצרים    ביוגרפיות    ספרי ילדים ונוער    ספרי עיון
   רומנים ותרגום רומנים    חנות ספרים    סרטונים    המלצות    צור קשר    ARTICLE
 
    דף הבית
    שירה
    סיפורים קצרים
    ספרי ילדים ונוער
    ספרי עיון
    רומנים ותרגום רומנים
    חנות ספרים
    המלצות
    צור קשר
    ARTICLE
מתנת אל לאברהם/ד"ר אברהם אלברט סבן
ספר שיריו השני של ד"ר אברהם אלברט סבן  הוא בעל קול ייחודי מאוד. המשורר מתכתב בשיריו עם התנ"ך ומורשת ישראל לדורותיה ומוצא בהם אבן דרך והקבלה לימנו. על מנת ליצור ולהביא לעולם טוב יותר, יפה יותר. מוסרי יותר.
שירי הספר בכללותו מפעפעים בנימה זו היטב. 
אדמחוה/ אושרית מינץ 
ספר שיריה של אושרית מינץ הוא מורכב, ייחודי ורב קולי ושירים רבים בתוכו עוסקים במורכבות הכרוכה בלהיות אישה. השירים פרושים לאורך שנות יצירה רבות והם נוגעים בנושאים כמו יחסי אמהות ובנותיהן, אהבה ותשוקה, בדידות ועצב. סבל ואובדן. שפתה העשירה של אושרית מינץ מוסיפה נפח משמעותי לתכני השירים, מורכבותם והאיכות הטובה מאוד שלהם. שירה עבריה/ אנתולוגיה לשירה
המשוררים הרצל ובלפור חקק ערכו לרגל שנת השפה העברית אנתולוגית שירה ובה משוררות ומשוררים כותבים בפן האישי, העמוק, המקורי, והייחודי שלהם על השפה העברית ואהבתם אליה. כל שיר באנתולוגיה הא שיר הלל יפה ומיוחד לשפה וזיקתה לכותבות ולכותבים.אהבה מהספרים/ יואב כהן 
ספרו הראשון של יואב כהן הוא מסע שבין פשטות לליטוש שירי. כתיבתו נוגעת בהוויות החיים היום יומיות כמו אהבה וזוגיות .ספרו זה מהווה קול מקורי, מרענן ומלא חיות לשירה העברית בימנו. שיריו מתחברים יפה לקורא בנושאים אלו ומעורר בו רצון לקרוא בשקיקה את שירי הספר.


יד ביד/ יהודה ניסן
בספרו השני מאגד יהודה ניסן, שירים ,פזמונים משעשעים וחוויות מיוחדות שליוו אותו לאורך חייו, מאז היותו ילד קטן. בספר באים לידי ביטוי באופן פשוט ופיוטי אירועים משעשעים וכל זה בשפה שירית פשוטה, קלילה, המתחברת בחום ובקלות לליבם של הקוראים .לבד בגיל  השלישי/ אמנון רונן
ספר שיריו הראשון של אמנון רונן הוא מסע אישי צרוף כאב, אהבה, נחמה של שירים וסיפורים. המתארים בשפה פיוטית יפה את קורות חייו של המחבר, עד הגיעו לגבורות בחיים מרתקים שהיו גם רצופי מכאוב ודעת. שפתו החושפנית של המחבר מעלה לפנינו קשר בלתי אמצעי לספר זה בקרב כל קורא שישבה בקסמו המיוחד מאוד.
לוחשת למילים/ גבריאלה

בספר שיריה השלישי חושפת המשוררת גבריאלה לבטים  ואירועים מחייה בשירים חושפניים ומיוחדים מאוד המבטאים את הקשר והזיקות שבין החיים למילים המבטאות את החיים. באהבה, בכאב על כמישת הזמן, אבל כל זה גם בשמחה של חגיגה פיוטית מלאה שמהווה עבור קוראי הספר מסע יפפה אל מעבר ללחישות המילים אבל גם בתוכם.


לרקוד את החיים/ אסתי בר 
ספר שיריה השני של המשוררת אסתי בר, מהווה חגיגה שירית ופיוטית במיטבה. בארבעת שערי הספר, יוצרת המשוררת מחול מפעים של שמחה, אהבה, געגועי ילדות וחיפוש אחר משמעות החיים למרות כאבם הגדול. בשיריה היא מנתבת לקוראיה במסע קסום ומיוחד מאוד של שירים הנוגעים לליבו ולראשו של הקורא כאחד.


גורגונה/ אלי יונה 
בפואמה ייחודית זו באה לידי ביטוי יכולתו השירית הגבוה של אלי יונה  בעניין התשוקה שבין גבר לאישה, מעמדת התבוננות מקורית מאוד המגייסת לשורות השירה את המיתולוגיה היוונית ויוצרת יחד חגיגה פיוטית טרגית, מסעירה עמוקה ומעניינת על אישה וגבר, מה שביניהם וגם הרבה הרבה למה שביניהם בתוך תהומות נפשם המדממת והחצויה מאוד לעיתים.המגיד/ דורית שירה ג'אן 

ספרה השלישי של המשוררת דורית שירה ג'אן, כולל בתוכו שני שערים ( המגיד , ושער שורשים), בשירי הספר יוצרת המשוררת עולם שירי המורכב מהוויות וקשרים מיסטיים של אמונה, ובצידם התמודדות כואבת עם בדידות וצער, חולי פיזי, אבל ללא צל של ויתור על התקווה הגלומה במעשה היצירה השירי המופלא והמיוחד במינו שהיא רוקמת. בספרה זו היא שבה ביתר שאת גם לנופי ילדותה ומוסיפה לנופך הגעגועים את קסם הטעם של מראות, ריחות וטעמים של עולם שהתפוגג כבר ואיננו אבל נטוע היטב בנפשה ובהוויתה הרוחנית הכוללת. 
מעגל סובב חיים/ שוש גולד 
ספרה הראשון של המשוררת שוש גולד הוא פסיפס רב קולי ורב גוני של שירים יפים ומיוחדים על החיים עצמם.החל מימי ילדות שבהם יש עירוב של שמחה, סקרנות, ועצב רב. עבור דרך אהבה גדולה לבן הזוג. אובדן מר שלו. שירי אהבה עזי ביטוי אליו ותיאור שירי צבעוני ומלא חיות על החיים המשפחתיים והזיקה לתקשורת שבין בני אדם בחיי היום יום. ספר מיוחד , מלא חיות ואופטימי במהותו 


ובעוד מועד / יניב שנהב 

ספרו הראשון של המשורר יניב שנהב מתכתב בעוצמה ובכאב עם המצב המודרני של החברה המערבית. הספר הכתוב בשפה ציורית וצבעונית מאוד המשלבת הברקות לשוניות ייחודיות עם מסר חד וישיר מאוד, מבטאים את מחאת הכותב באופן אירוני, הומריסטי אבל גם מעמיק ומעניין על סיטואציות בחיינו המודרנים, שעניינם רוחניות, געגועים, מין, אהבה ואמונה.

ציפור תכולת כנף/ דורית שירה ג'אן 

ספרה החדש של המשוררת דורית שירה ג'אן כולל בתוכו שירי אהבה, געגועים,  שאיפה אל מקומות מיוחדים חלקן אגדתיים, וערגה מובהקת לעבר הטרנסצנדטי. בספר זה באו לידי ביטויו יכולתיה התיאוריות, המשובחות של המשוררת באופן הקולע להוויה קיומית ושירית כאחת. שלה אל מול עצמה, אל מול העולם ואל מול הטבע והקיום.  ספר רב ערך וחשוב מאוד לשירה ולספרות העברית בכללותה.

בקצה האדמה שמים/ ראובן שבת 

ספר שיריו הרביעי של המשורר והסופר ראובן שבת נוגע בהוויות קיומיות של אהבה, טבע, תשוקה, אמונה, עצב, בדידות ,געגועים ושמחה.  שפתו השירית של ראובן שבת בספר זה משלבת השפעות מכוננות מהתנ"ך, מיתוסים עתיקי יומין ושירה מודרנית. באמצעות שילוב ייחודי זה המשורר יצר שירים המפילים קסם גדול על קוראיהם, הן בתכנים והן בעושר הלשוני, הרב גוני והמיוחד המצוי בהם. 

בוסתן  האשליות/ משה שניצר 
ספר שיריו הראשון של משה שניצר כתוב בשפה ייחודית שהיא מהמיטב של השפה העברית לדורותיה. בספר ישנם שירים על אהבה. אובדן, שמחת חיים. פילוסופיה קיומית. התכתבות עם התנ"ך ומיתוסים עתיקי יומין
שפתו השירית של משה שניצר  מציבה בפני הקורא שילוב קסום של עושר לשוני בלתי נדלה ותוכן רב גוני מאוד.

ציפור שבורת כנף/ ליוי נטע אורן 
ספר שיריה השני של המשוררת ליוי נטע אורן, אחות בכירה, חושף בקסם רב ועם קול ייחודי מאוד שירים רבי עוצמה, יופי וכאב. על האובדן. הבדידות. האהבה. שמחת החיים. חיפוש האושר. שירי הספר, קצרים ברובם, יוצרים דיאלוג עמוק וישיר עם הקורא.
המשוררת בחשיפה אמיצה משתפת את רגשותיה ותחושתיה על חייה בשפה שירית מיוחדת, עמוקה הנוגעת בנבכי ליבו ונפשו על כל קורא.


כותבת בצבעים של אור/ מונה ברק
ספר שיריה הראשון של מונה ברק  הוא מזיגה פיוטית יפה ומופלאה של רחשי לב, חסדי הבריאה, וזרימת החיים מובעים ברגישות דקה ובראיה צלולה ומוארת.
בספר ישנם שירי אהבה, געגועים לאהוב שאבד,  שירי שורשים, ושירי טבע ועיר קסומים וחושניים. מונה ברק, אשת חינוך ומנהלת בית ספר בדימוס בחרה כאן בספרה ליצור דיאלוג פורה וחיוני מאוד עם קוראי הספר.
היא עושה זאת בשפה שירית עמוקה  מאוד ומיוחדת אבל בעיקר גם כזו המדברת אל לב הקוראים והקוראות באשר הם .חשבון נפש/ עופר ישראלי
ספר שיריו השני של עופר ישראלי הוא מסע שירי אישי, חושפני כואב ומרתק שבו שזורים חיי המשורר, התמודודתו עם מחלת הפרקינסון שבה לקה, ותיאורי מקומות, אירועים ונופים הטבועים בהוויתה של ארץ ישראל.
המחבר,  מורה, מחנך וחקלאי שזה הוא ספרו השני, הוא בן למשפחה מבוני ארץ ישראל. בשיריו מפעמת אהבה גדולה לארץ, לאדמה,  לאישה אהובה, למשפחה, ולבני אדם בכלל.
 בשפה ישירה, בלתי אמצעית, ויפה.


יחפה/ גבריאלה
ספר שני למחברת.  הספר שוזר בתוכו סיפורים קצרצרים ופיוטיים ושירים. יצירות קטנות אבל רבות עומק המשקפות אותנטיות. התבוננות חכמה ומפוכחת על החיים עם קורטוב גדול של רגש. שירים הנוגעים בהוויות החיים: בצבעם, שמחתם, כאבם, מצוקתם והחיפוש אחר מה שכולם רוצים- אהבה ואושר.


שח-לב/ נאורי משה נאור 
ספר שירה ראשון לנאורי משה נאור, סופר וחוקר פרטי, שהוציא לאור כבר שני רומנים ארוטיים שזכו להצלחה גדולה וקובץ סיפורי מתח וחקירות בשם "מט לחטאים". שיריו של נאורי משה נאור מאופיינים בחדות אבחנה מהיבטים כואבים ומרתקים של התמודדות עם מחלה, אהבה, תשוקה, שמחה,עצב ובדידות. כל זה בפסיפס רב גוני שמובע  היטב ויפה בשירים עצמם.מכוות אש/ יפעת אמוץ לוי
ספר שירה ראשון למשוררת יפעת אמוץ לוי.  ספר שהוא עם קול  ייחודי ורענן בשירה העברית בדגשיו הצורניים ובתכניו הפיוטיים. שיריה של יפעת אמוץ לוי פורסמו בכתבי העת "עיתון 77", "עמדה" "בכיוון הרוח". היא משלבת בשיריה הקצרים תובנות מיסטיות קיומיות וחושניות.  אלו נוגעות בהוויות של אהבה. תשוקה. שמחה. כאב. עצב. אובדן ותקוה. הספר יצא לאור במהדורה דו לשונית.

עד מאה ועשרים שירים/ דורית ג'אן
המשוררת דורית ג'אן בספר שירים ראשון. דורית ג'אן, משוררת שקיבלה את פרסומה הראשוני באמצעות רשתות חברתיות ורשת הפייסבוק בפרט. שיריה זכו לתהודה ועניין גדול בקרב קוראים וקוראי שירה רבים. בספר, שנערך על ידי הסופר, המשורר, והמתרגם ראובן וימר ( "אבי הפרסום הישראלי"), ישנם שירים הנוגעים בהווייות חיים של שמחה, כאב, בדידות, אהבה, יופי וזוגיות. הספר מהווה מרקם ייחודי ואיכותי ביותר המאגד בתוכו שירים עם נופך קיומי וצבעוניות רבה ומלאת חיים (שכונת התקוה ועוד) ובצידם של אלו גם התמודדיות מורכבות עם מצבי חיים שונים. פרק מיוחד בספר נקרא "מהדהדת את רחל, ובו ישנה התכתבות שירית, מגוונת, מעמיקה ומעניינת בין המשוררת דורית ג'אן לבין המשוררת רחל, שאותה היא מעריצה ומשמשת בעבורה מודל יצירתי חשוב ביותר.


נופי אדם / ראובן שבת 
נופי אדם הוא ספר שירים שלישי למחבר. קדמו לו " מעבר למקום" הוצאת דמיר 1984. " האושר הסתור והבכי" 1995.
ספר השירים "נופי אדם" כולל בתוכו שירים מגוונים, שעניינם-אהבה, תשוקה, בדידות, חברות, מוות, מלחמה ואמונה.
שפתו השירית המיוחדת של המחבר מביאה עימה גילויים  יפים, חושפנים, מהחיים וחייו האישיים בפרט.
 
 
צריך אדם/ יעקב שבת 
המחבר, מורה למתמטיקה ומחנך , חושף בספר מיוחד זה את הקשר העז שלו לאמונה הבלתי אמצעית לאל, תוך זיקה הדוקה למשמעות האמונה בו ולחינוך של בני הדורות הצערים בכלל. בעידן של ניכור וציניות, הספר הכתוב ברגישות ובדקות גדולה מביא לידי ביטוי עמוק את המושג שירה דתית בהקשריה הקיומיים והחינוכיים בפרט. 
הסופר הותיק ברוך יוספסברג שכתב כבר למעלה מ40 ספרים בספר חדש, משעשע, מרתק, עם הומור והרבה חוכמת חיים,שכולו סיפורים קצרים  על נהגי אוטובוס וחוויותהם היומיומיות שם הספר -"קצרים וקצרצרים מקו חמש". ברכות למחבר.
אירועים תרבות ספרות ספרים חדשים
 • ברכה כפולה לד"ר אברהם אלברט סבן על הוצאה לאור של שני ספריו. ספר השירה-"מתנת אל לאברהם" וספרו האוטוביוגרפי "מדיניות או גורל" .שניהם בהוצאת ארגמןו-מיטב. הצלחה חמה למחבר. 
 • המשוררת, הסופרת והציירת אושרית מינץ הוציאה לאור את ספר שיריה הראשון "אדמחוה", בהוצאת ארגמן-מיטב. ברכות חמות למשוררת.
 • קובץ הסיפורים אורות וצללים מאת ניסים נהר דעא יצא לאור בהוצאת ארגמן-מיטב. ברכות חמות והצלחה רבה למחבר.
 • המשוררים הרצל ובלפור חקק ערכו אנתולוגיה לשירה עברית, הכוללת מבחר משיריהם של משוררות ומשוררים . האנתולוגיה יצאה לאור בהוצאת ארגמן-מיטב. ברכות להרצל ובלפור ולכותבות והכותבים ששיריהם מתפרסמים באנתולגיה.
 • המשורר יואב כהן הוציא את ספר שיריו הראשון -"אהבה מהספרים" בהוצאת ארגמן-מיטב. ברכות חמות למחבר.
 • המשוררת והמתרגמת גאולה חמילבסקי כתבה את הספר ילד שטוף אור, לזכרו של בנה עופר חמילבסקי שנפטר ממחלה ממארת . הספר הוא מסע כאוב אל נקודות מהותיות בחיי בנה. 
 • בלפור מור ערך ספר משפחתי על סבו וסבתו בשם "שבט דהאן" המאגד חוויות מהם ובצידם מתכונים מהמטבח העיראקי המסורתי. ברכות חמות 
 • יהודה ניסן הוציא לאור את ספרו השני "יד ביד", ספר המאגד שירים, פזמונים וחוויות, לאורך חייו של הכותב. ברכות חמות למחבר.
 • כתבה על ספר השירה "לרקוד את החיים" מאת אסתי בר בהוצאת ארגמן-מיטב פורסמה במקומון "גל גפן " ראשון לציון.
 • המשורר אמנון רונן הוציא לאור את ספרו הראשון-לבד בגיל השלישי" בהוצאת ארגמן-מיטב. ברכות חמות והצלחה למחבר.
 • המשוררת גבריאלה הוציאה לאור את ספר שיריה השלישי -"לוחשת למילים " בהוצאת ארגמן מיטב. ברכות חמות והצלחה למחברת.
 • המשוררת דורית שירה ג'אן התראיינה בעיתון "מעריב סופשבוע" על שירתה ועל הקשר המיוחד שיש לה עם שירת ואישיות המשוררת רחל. הראיון נערך על ידי ההיסטוריון והסופר אורי מילדשטיין.
 • הסופרת חיותה עזגד התראיינה על ספרה החדש -"זה התחיל כמו האביב" בחג השני של פסח במקומון -"אינדקס העמקים והגליל." ברכות למחברת.
 • הגרפולוגית והמשוררת מיכל דורון הוציאה מהדורה שניה לספר המחקר שלה על ספת הגרפולוג. הספר בוחן באופן מרתק כתבי יד של משוררים וסופרים ישראלים ידועים  מתחילת המאה ה20 ועד ימנו. ברכות חמות למחברת. כתבה רחבת היקף על המשוררת דורית שירה ג'אן התפרסמה בעיתון מעריב סופשבוע ביום 8.3.18. על ידי ההיסטוריון והעיתונאי ד"ר אורי מילשטיין. ברכות למשוררת ששלושת ספרי שירתה , ראו אור בהוצאת ארגמן-מיטב
 • הסופרת והמשוררת חיותה עזגד הוציאה את ספרה השני, קובץ הסיפורים-"זה התחיל כמו האביב" בהוצאת ארגמן-מיטב. ברכות חמות למחברת.
 • השקת הספר -"דרך היצירה " מאת יהודה ניסן שייצאה לאור בהוצאת ארגמן-מיטב, התקיימה בספריה המרכזית בקריית אונו, בנוכחות של כ100 אורחים מכל רחבי הארץ. ברכות חמות למחבר על ההשקה המוצלחת.
 • הסופר ברוך יוספסברג הוציא לאור מהדורה שניה של ספר סיפוריו הקצרים -"קצרים וקצרצרים מקו 5." ברכות למחבר.
 • התסריטאי יהודה ניסן הוציא לאור את ספרו הראשון -"דרך היצירה" בהוצאת ארגמן-מיטב, הספר מאגד שירים, סיפורים ותקצירי תסריטים שנכתבו במהלך 20 שנות יצירה. ברכות חמות למחבר.
 • מאמר על הספר "מות מרתה וסיפורים אחרים" מאת אושרית מינץ פורסם על ידי העיתונאית מי ליאור במקומון "גל גפן ראשון לציון"
 • הסופרת אושרית מינץ התראיינה לשתי תוכניות רדיו בקול ישראל שבמסגרתם דיברה על ספרה "מות מרתה וסיפורים אחרים", שיצא לאור בהוצאת ארגמן-מיטב. 
 • קובץ הסיפורים "קצרים וקצרצרים מקו 5" מאת הסופר הוותיק ברוך יוספבסברג יצא לאחרונה בהוצאת ארגמן-מיטב. ברכות חמות למחבר.
 • ספר ביוגרפיה בין תקווה לזוהר יצא לאור בהוצאת ארגמן מיטב, ברכות למחברת סימה זוהר.
 • הספריה העירונית במילאנו קיבלה לידיה שלושה מספרי הוצאת ארגמן-מיטב: בקצה האדמה שמים/ ראובן שבת. כביש החלומות בעמישב/ אירית זילברמן. יחפה/ גבריאלה.
 • המשורר יעקב שבת הוציא מהדורה שנייה לספר שיריו הראשוןן-"צריך אדם"שיצא לאור בהוצאת ארגמן מיטב. השקת הספר תתקיים ב22.10.17 באולם בני ברית בפתח תקווה בשמונה בערב.
 • המשוררת שוש גולד הוציאה לאור את ספר שיריה הראשון-"מעגל סובב חיים " בהוצאת ארגמן-מיטב. ברכות חמות ובהצלחה מבית ההוצאה.
 • המשורר ראובן שבת יקיים מופע מיוחד בשם קפה וחרובים. המופע בשיתוף הזמרת והיוצרת לימור בלס יתקיים בבית היוצר, האנגר 22, נמל תל אביב, ביום שלישי ה15.8.17 בשעה 20:30

  הסופרת והציירת אושרית מינץ הוציאה את ספרה הראשון, קובץ הסיפורים -"מות מרתה וסיפורים אחרים ", בהוצאת ארגמן-מיטב. הסיפורים, הכתובים בסגנון זרם התודעה הם קולחים ומרתקים ומאפשרים מבט מעניין על קונפילקטים, מודעות נשית והתגברות על משברי עבר.
 • כתבה עם הציירת ליזה זברסקי על ציוריה וספרה -"להעיר את שומר המגדלור", פורסמה בירחון -"דרך האוכל" בגליון יוני 2017.
 • הוצאת ארגמן-מיטב תציג את ספריה בהנחה ניכרת בשבוע הספר במדרחוב נחלת בנימין. ביום שלישי 13.6.17 החל מהשעה 10:00 בבוקר.
 • המשורר יניב שנהב הוציא את ספר שיריו הראשון "ובעוד מועד" בהוצאת ארגמן-מיטב. ברכות.
 • המשוררת דורית ג'אן התראיינה לתוכנית החדשות השבועית "חדשות השבוע " במסגרת ערוץ "כאן" ביום שישי ה2.6.17 
 • המשוררת דורית שירה ג'אן הוציאה את ספר שיריה השני "ציפור תכולת כנף" בהוצאת ארגמן-מיטב .
 • הציירת והמשוררת ליזה זברסקי זכתה בפרס שרת הקליטה לאמנים עולים לשנת 2016 ע"ס 15 אלף שח"ח על ציוריה והנובלה הגרפית שלה "להעיר את שומר המגדלור" שיצאה לאור בהוצאת ארגמן-מיטב .
  • ראיון עם מיקי שמריה התקיים ברשת החדשות YNET מבית ידיעות אחרונות
 • מיקי שמריה, יועץ רוחני ומיסטיקן הוציא לאור את הרומן הראשון שלו "מסע שומרי הרוח" בהוצאת ארגמן-מיטב. הרומן הוא מסע חניכות מרתק, עוצר נשימה ושופע ארוטיקה והרפתקאות של כהן צעיר בדרך לגיבוש זהותו העצמית
 • מאיר שפי הוציא לאור מהדורה שניה מספרו האוטביוגרפי "בחזרה לחיים " בהוצאת ארגמן-מיטב.
 • המשורר והסופר ראובן שבת הוציא לאור את ספר שיריו הרביעי "בקצה האדמה שמים" , השקת הספר תתקיים בבית היוצר האנגר
 • 7 נמל אביב, ביום 7 לנובמבר בשעה 20:30. הספר ניתן לרכישה בחנות הספרים של האתר בכיוון הרוח.
 • המשורר משה שניצר הוציא לאור את ספרו הראשון "בוסתן האשליות" ערב לכבוד הספר ומחברו התקיים בסלון דיזנגוף סנטר תל אביב בנוכחות משוררים, קוראים ואורחים רבים.
 •  מרים אור הוציאה את הביוגרפיה לזכר בנה רפי ז"ל בהוצאת ארגמן-מיטב.
 • הציירת ליזה זברסקי השיקה את ספרה "להעיר את שומר המגדלור". נובלה גרפית מרהיבה ומיוחדת. השקת הספר התקיימה במרכז ענב בתל אביב. הספר ניתן בפניה ישירה להוצאת ארגמן מיטב.

 • הסופר והחוקר הפרטי נאורי משה נאור בספר סיפורי מתח מרתקים ועוצרי נשימה "מט לחטאים". הספר ניתן לרכישה דרך האתר בכיוון הרוח.

 

 • ד"ר יואב סנטו בספר חדש, משעשע ומעניין ששמו חידודי נישואין.

החזרה לחיים ביוגרפיה מרתקת על חייו של ניצול השואה מאיר שפי

המשוררת דורית ג'אן הוציאה לאור את ספרה הראשון "עד מאה ועשרים שירים" בהוצאת ארגמן-מיטב. הספר מהווה קול ייחודי ומקורי מאוד בשירה העברית. הוא ניתן לרכישה    ישירה באמצעות פניה לאתר "ארגמן-מיטב".  

סופרת הילדים אירית זילברמן מקיימת הקראות מתוך ספר הילדים  החדש שלה "כסא חדש למלך" בגני ילדים החל מנובמבר 2013. פניות באמצעות האתר" ארגמן מיטב".

 

 

המאיירת והציירת ריטה פטיסוב הציגה את ספר הילדים שלה  באנגלית "קורות האביר איליי בתערוכת איור שהתקיימה בברטיסלבה. הספר ניתן לרכישה באמצעות האתר "ארגמן –מיטב".
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה