טקסט

אמונה/ משה אמיר

ספרו הראשון של משה אמיר הוא וידויי מרתק ואותנטי שבו הוא מבטא דיאלוג משמעותי ועמוק עם עצמו. אמונתו היהודית ואלוהיו.

לחץ כאן לרכישת הספר

יומנים/ הדסה למפל 
הטאסה/

שולמית יחזקאל

סיפורה המרתק והצבעוני, של המחברת-שולמית יחזקאל מובא בספר זה ביריעה רחבת היקף ומרתקת. החל מימיה כילדה קטנה בעיר הנמל בצרה בעיראק, בשנות הארבעים של המאה הקודמת עד ימנו אלו.
הספר הוא מסע ביוגרפי משולב דמיון ופנטסיה ייחודיים מאוד. ובתוכו תמונות שונות שלה ושל משפחתה בבצרה ועד היום.

לחץ כאן לרכישת הספר


שש שנים כלואות/ סטלה פרוכטר

באוטוביוגרפיה שלה, סטלה פרוכטר מתארת בפרוטרוט מרתק ובשפה מושכת את קורותיה כאישה צעירה לאחר שנמלטה מאימת הנאצים בפולין ומצאה מחסה ברוסיה הסובייטית יחד עם חלק ממשפחתה ומכריה. תאורי החיים בספר, מעניינים, מיוחדים, משמעותיים, ונותנים למעשה הצצה עוצרת נשימה על מאבקה של בחורה יהודייה צעירה, במציאות קשה ומורכבת, מבלי שתאבד לה כמעט שמחת החיים, החריצות והאופטימיות שתודות להם נצחה ושרדה. סיפור חייה של סטלה פרוכטר, מרתק מהרגע הראשון של הספר ועד סופו. 

לחץ כאן לרכישת הספרמסע של פעם בחיים/

מאיה צמח

יומן מסע מרתק ומיוחד שכתבה מאיה צמח על טיול ירח הדבש שלה ברחבי ארצות הברית. מקסיקו וגוואטמלה.אורות לזכרם של קרן ויאיר גפן

נתן ומינה גפן אספו תמונות. ציורים של קרן גפן ושירים של יאיר גפן ליצירת ספר ביוגרפיה מיוחד במינו לזכרם של ילדיהם שנפטרו ממחלת ניוון שרירים קשה אבל חיו חיים מלאים. יצירתיים ויפים.

לחץ כאן לרכישת הספר


ריקוד עם אבא/ נתיבה כפתורי/ 74 עמודים 

נתיבה כפתורי, משוררת וציירת, פרופסור למתמטיקה בדימוס, יוצאת למסע מרתק על חיי אביה הצייר דוד כפתורי  והכרונולוגיה שליוותה את פעלו בציור ובאמנות הישראלית
 היא חושפת את הצדדים המעניינים והמרתקים באישיותו של צייר ישראלי חשוב שחולל בישראל תפנית רבת חשיבות בציור האבסטרקטי

לחץ כאן לרכישת הספר

מדיניות או גורל/ ד"ר אברהם אלברט סבן

ספרו האוטביוגרפי של ד"ר אברהם אלברט סבן הוא מסע מרתק ומאתגר להוויה הישראלית משנות החמישים ועד ימנו. המחבר, מתאר את חייו מאז עליית משפחתו ממצרים בתחילת שנות החמישים בהיותו ילד פעוט. חיי משפחתו וחייו בקריית ים. הקשיים אותם ראה לנכחו ביחס לעולים מארצות המזרח.  את כל אלו הוא משלב בעלילת אמת מיוחדת ומעניינת ומציב במקביל את השאלה האם ביחס כלפי עדות המזרח הייתה יש מכוונת של מדיניות או שזה היה תוצאה של מצב נתון ובלתי נמנע אז. המחבר הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום תורת האקלטרוניקה. 

לחץ כאן לרכישת הספר

ילד שטוף אור/ גאולה חמילבסקי

המשוררת המתרגמת החוקרת גאולה חמילבסקי הוציאה לאור ספר זיכרון מיוחד במינו לזכר בנה עופר שמת ממחלה קשה. הספר הוא מסע אל נקודות מהותיות בחייו של בנה ומהווה ציון כואב אך חשוב ורב ערך בעבור הנצחת זכרונו של בנה בקרב בני משפחתו, קרוביו וחבריו הטובים.

שבט דהאן/ עורך בלפור מור

בספר מובאים זכרונות קצרים מסבו וסבתו של בלפור מור וקרוביו שהיו נכדים ונכדות שלהם. ומשולבים בו גם מתכונים למאכלים הערבים לחיך והידועים של העדה העיראקית בשילוב תמונות צבע יפות ומעניינות. נוסטלגיה משפחתית במיטבה.

בין תקווה לזוהר/ סימה זוהר

בביוגרפיה מרתקת וצבעונית פורשת המחברת את חייה מימי ילדותה בכפר קטן במרוקו ועד לימנו אלו בתל אביב בת ימנו. בין דרכי חתחתים ועצב, פרושה לה יפה גם פיוטיות מיוחדת השופכת אור מגוון ומיוחד על חיי יהודי מרוקו באמצע המאה ה20, לפני העליה לישראל ולאחריה.

האור שגדע הצל-רפי אור ז"ל / מרים אור

בביוגרפיה, מיוחדת, עטופת רגש חם של אם, מספרת מרים אור את סיפור מותו הטראגי של בנה רפי. בעל משפחה ואב לילדים, מבכירי מפתחי תוכניות המחשב לצרכים ציבוריים בישראל. 
סיפור חייו של רפי, אדם אופיטמי, חכם ושופע טוב, שזור בתמונות, שירים, פרקי זיכרון שכתבו חבריו , בני משפחתו וילדיו.

בחזרה לחיים-סיפורו של מאיר שפי/ כתבה מיקה שוהם

ביוגרפיה מרתקת, מעניינת, עוצרת נשימה ורבת אנפין של ניצול שואה שהגיע ארצה, הקים משפחה, שימש בתפקידים בכירים וחשובים בצבא ובשירות הציבורי.
ניהל ארגוני התנדבות ופעל הרבה למען הנצחת זיכרם של בני רומניה שנרצחו בשואה.

השם וילדי האניה גלילה/ עליזה זוהר

המחברת, עליזה זוהר, נומרולוגית ואסטרולוגית מספרת את סיפורה האיש מהיותה ילדה בת תשע שעלתה לישראל. הלבטים לאחר ההגעה ארצה,חבלי הקליטה הראשונים, ההתבגרות בקיבוץ, חברויות, נישואין, ובעיקר היא מביאה את עצותיה  הנומרלוגיות השאובות בחלקם מספרי הקבלה לגבי נושאי אהבה, זוגיות, משפחה, ועוד.

logo בניית אתרים