חיה בכל עונותיה/ עדן שפילמן

בספר ביכוריה של המשוררת עדן שפילמן 'חיה בכל עונותיה' מוצע לקורא הישראלי מקור ראשוני, ספר שירה שהוא גם יומן  פואטי מיוחד ונוגע ללב מאוד וגם תהליך תרפויטי של מתמודדת שהיא גם משוררת מוכשרת מאוד. בינות דפי הספר המשוררת נוגעת באופן מהימן, חשוף, כן ואותנטי בקשיים, בפחדים, בהישגים, ובמורכבויות החברתיות, הנפשיות והפיזיות של אישה נערה, בת ואמא אשר מתמודדת, מחלימה ושוב מתמודדת בעיות כמו הפרעות אכילה וזהות אישית . ספר מכונן ומעניין מאוד לשירה העברית.

לחץ כאן לרכישת הספר

פורשת כנף שניה/ פנינה(פפי) נדיבי

פורשת כנף שניה של המשוררת והציירת פנינה ( פפי ) נדיבי הוא שילוב קסום ומדהים של שירים וציורים פרי יצירתה וכתיבתה של האמנית שנפשה ונשמתה שזורות בנדיבות והיא מעניקה לנו חיוך עם רגעים נפלאים מאוד של עונג ושלווה. ציוריה ושירתה של פנינה (פפי) נדיבי, נוגעים בהוויה ויטאלית מאוד של החיים. הציורים חושניים השירים חושפניים. יש תחושה מרחפת ואיכותית של עונג צרוף הנובע ומתקיים הן מהשירים והן מהציורים.  זהו ספר שירה ייחודי, איכותי, מעניין וצבעוני מאוד בכל הווייתו.

לחץ כאן לרכישת הספר

עוגנת ברציף דמעה/ קארין ברזילי

ספר השירה הראשון של קארין ברזילי מאופיין במקוריות רבה, דמיון יצירתי המשרטט במילים אמת כאובה והומור מיוחד המבטאים באופן יפה ומיוחד את מראת הנפש שלה.

דוהר מעל השברים/ גאולה חמילבסקי-דהרי


ספר השירים "דוהר מעל השברים" עוסק בשלל נושאים, החל מהאהבה ועד אירועי אקטואליה שונים. המשוררת בוחנת את החיים מנקודת מבט טעונה רגשית ועד היבטים מלאי הומור וצבעוניים ומעניינים מאוד.

לחץ כאן לרכישת הספר

על החיים ועל האהבה/ יעקב אטקוביץ'


ספר שיריו החדש של המשורר והסופר יעקב אטקוביץ' הוא מסע שירה קומפקטי, קל, אבל מלא וטעון ברגשות רבים , בעיקר של תשוקה ואהבה לאישה ולנשים בכלל. אבל גם עם נגיעה פיוטית יפה , קצרה אך מלוטשת לחיים עצמם על פשטותם ומורכבותם כאחת.

שלא אשאר בלי אני/ ענב עין-גדי וסרמן


ספר שירה הראשון של ענב עין-גדי וסרמן, שבו ניתן להרגיש את נופים יפים מבעד לתכנים. המשוררת מטיבה לראות את הטוב מבעד לכל סיטואציה בכתיבה פשוטה להפליא, הנוגעת בקוראים עד מאוד.

דברים שהגדתי/ איילת קציר

ספר שיריה הראשון של המשוררת איילת קציר מקבץ שירים שונים שנכתבו לאורך שנה בהשראת לוח השנה העברי. הספר כולל שירים הנוגעים לפרשות השבוע. בשיריה מלאי העוצמה והמיוחדים איילת קציר היא פונה אל הקוראים והקוראות ומתארת את השגות חייה, בדרכה, אמונתה, אהבתה לקרובים לליבה. ספר שירה מרתק, מקורי, רב קולי עמוק ומיוחד מאוד.

לחץ כאן לרכישת הספר

פרח לסמוראית/ גבריאלה


ספר שיריה הרביעי של המשוררת והסופרת גבריאלה מצליחים באופן מיוחד ויפה לגעת בקורא בשפה עשירת מבע,  עוצמתית, רכה ומלטפת  ונוגעת במהויות החיים על כל מורכבותם.

ספר שירה איכותי ומיוחד במינו.

לחץ כאן לרכישת הספר

לא קול משמיים/ חיותה עזגד 

ספר שיריה השלישי של המשוררת והסופרת חיותה עזגד מתכתב בכאב ובעומק עם מות אחותה. זהו ספר עם עוצמה פיוטית מיוחדת ויפה המתאר בשפה שירית מיוחדת ויפה קשר עמוק, רב אנפין ומשמעות בין שתי אחיות 

לחץ כאן לרכישת הספר

המון שירים בסלון אסופת משוררים/ עריכה חגית בת אליעזר ניקולא יוזגוף אורבך

אסופת שירים של משוררים,משוררות, כותבות וכותבים שאיגדו יחד את יצירתם בימי הקורונה. קובץ מיוחד מקורי ויפפה. 

לחץ כאן לרכישת הספר

ברחש נשמתם/ פיליפ מרמשלטיין

פואמה כאובה. נוגעת בעמקי הנפש שכתב פיליפ מרמלשטיין לזכרם של בניו: רוני ז"ל ואיתמר ז"ל שמתו השנה בנסיבות טרגיות 

אפריקאית מברלין/ חיותה עזגד 

ספר השירה אפריקאית מברלין נכתב בכמה היבטים ביוגרפיים החושפים את קורותיה של המשוררת חיותה עזגד מילדותה ועד ימים אלו. ספר ובו חיפוש שורשים אמיתיים ומציאתם. נגיעה באהבות מוחמצות. חיפוש אחר יופי החיים והאופטימיות בהם. כל זה בשפה שופעת ,יפה וחושנית.

לחץ כאן לרכישת הספר

המגיד/ דורית שירה ג'אן

ספר שיריה השלישי מהווה נדבך חשוב מאוד בשירה העברית. הספר זכתה בפרס אח"י לשירה לשנת 2019 הספר כולל בתוכו שירים שעוסקים בשירת שורשים ענפה, התגלויות מיסטיות רבות אנפין, בעקבות ההתכתבות השירית  הענפה עם רחל המשוררת נכתב מאמר רחב יריעה של ההיסטוריון ד"ר אורי מילשטיין הקושר את שירתה לשירת רחל המשוררת והיותה ממשיכת דרכה.  שפתה השירית המיוחדת של דורית שירה ג'אן כפי שבא לידי ביטוי בספר חשוב זה מסמלת נקודת מפנה חשובה בשירה מעצם היותה כתובה עברית ונמסכת בתכניה עם מראות, ריחות, אמונות ומיסטיקה יהודית.המגיד מביא את קוראיו וקוראותיו לזיכוך עמוק וחשוב לשירה ולחיים בכלל.


 

מעגל סובב חיים/ שוש גולד 

ספרה הראשון של המשוררת שוש גולד הוא פסיפס רב קולי ורב גוני של שירים יפים ומיוחדים על החיים עצמם.החל מימי ילדות שבהם יש עירוב של שמחה, סקרנות, ועצב רב. עבור דרך אהבה גדולה לבן הזוג. אובדן מר שלו. שירי אהבה עזי ביטוי אליו ותיאור שירי צבעוני ומלא חיות על החיים המשפחתיים והזיקה לתקשורת שבין בני אדם בחיי היום יום. ספר מיוחד , מלא חיות ואופטימי במהותו.

ובעוד מועד / יניב שנהב 

ספרו הראשון של המשורר יניב שנהב מתכתב בעוצמה ובכאב עם המצב המודרני של החברה המערבית. הספר הכתוב בשפה ציורית וצבעונית מאוד המשלבת הברקות לשוניות ייחודיות עם מסר חד וישיר מאוד, מבטאים את מחאת הכותב באופן אירוני, הומריסטי אבל גם מעמיק ומעניין על סיטואציות בחיינו המודרנים, שעניינם רוחניות, געגועים, מין, אהבה ואמונה.

ציפור תכולת כנף/ דורית שירה ג'אן 

ספרה החדש של המשוררת דורית שירה ג'אן כולל בתוכו שירי אהבה, געגועים,  שאיפה אל מקומות מיוחדים חלקן אגדתיים, וערגה מובהקת לעבר הטרנסצנדטי. בספר זה באו לידי ביטויו יכולתיה התיאוריות, המשובחות של המשוררת באופן הקולע להוויה קיומית ושירית כאחת. שלה אל מול עצמה, אל מול העולם ואל מול הטבע והקיום.  ספר רב ערך וחשוב מאוד לשירה ולספרות העברית בכללותה..

בקצה האדמה שמים/ ראובן שבת

ספר שיריו הרביעי של המשורר והסופר ראובן שבת נוגע בהוויות קיומיות של אהבה, טבע, תשוקה, אמונה, עצב, בדידות ,געגועים ושמחה.  שפתו השירית של ראובן שבת בספר זה משלבת השפעות מכוננות מהתנ"ך, מיתוסים עתיקי יומין ושירה מודרנית. באמצעות שילוב ייחודי זה המשורר יצר שירים המפילים קסם גדול על קוראיהם, הן בתכנים והן בעושר הלשוני, הרב גוני והמיוחד המצוי בהם. 


לחץ כאן לרכישת הספר

בוסתן  האשליות/ משה שניצר 

ספר שיריו הראשון של משה שניצר כתוב בשפה ייחודית שהיא מהמיטב של השפה העברית לדורותיה. בספר ישנם שירים על אהבה. אובדן, שמחת חיים. פילוסופיה קיומית. התכתבות עם התנ"ך ומיתוסים עתיקי יומין

שפתו השירית של משה שניצר  מציבה בפני הקורא שילוב קסום של עושר לשוני בלתי נדלה ותוכן רב גוני מאוד.

ציפור שבורת כנף/ ליוי נטע אורן 

ספר שיריה השני של המשוררת ליוי נטע אורן, אחות בכירה, חושף בקסם רב ועם קול ייחודי מאוד שירים רבי עוצמה, יופי וכאב. על האובדן. הבדידות. האהבה. שמחת החיים. חיפוש האושר. שירי הספר, קצרים ברובם, יוצרים דיאלוג עמוק וישיר עם הקורא.

המשוררת בחשיפה אמיצה משתפת את רגשותיה ותחושתיה על חייה בשפה שירית מיוחדת, עמוקה הנוגעת בנבכי ליבו ונפשו על כל קורא.


כותבת בצבעים של אור/ מונה ברק

ספר שיריה הראשון של מונה ברק  הוא מזיגה פיוטית יפה ומופלאה של רחשי לב, חסדי הבריאה, וזרימת החיים מובעים ברגישות דקה ובראיה צלולה ומוארת.

בספר ישנם שירי אהבה, געגועים לאהוב שאבד,  שירי שורשים, ושירי טבע ועיר קסומים וחושניים. מונה ברק, אשת חינוך ומנהלת בית ספר בדימוס בחרה כאן בספרה ליצור דיאלוג פורה וחיוני מאוד עם קוראי הספר.

היא עושה זאת בשפה שירית עמוקה  מאוד ומיוחדת אבל בעיקר גם כזו המדברת אל לב הקוראים והקוראות באשר הם .


חשבון נפש/ עופר ישראלי

ספר שיריו השני של עופר ישראלי הוא מסע שירי אישי, חושפני כואב ומרתק שבו שזורים חיי המשורר, התמודודתו עם מחלת הפרקינסון שבה לקה, ותיאורי מקומות, אירועים ונופים הטבועים בהוויתה של ארץ ישראל.

המחבר,  מורה, מחנך וחקלאי שזה הוא ספרו השני, הוא בן למשפחה מבוני ארץ ישראל. בשיריו מפעמת אהבה גדולה לארץ, לאדמה,  לאישה אהובה, למשפחה, ולבני אדם בכלל.

 בשפה ישירה, בלתי אמצעית, ויפה.

יחפה/ גבריאלה

ספר שני למחברת.  הספר שוזר בתוכו סיפורים קצרצרים ופיוטיים ושירים. יצירות קטנות אבל רבות עומק המשקפות אותנטיות. התבוננות חכמה ומפוכחת על החיים עם קורטוב גדול של רגש. שירים הנוגעים בהוויות החיים: בצבעם, שמחתם, כאבם, מצוקתם והחיפוש אחר מה שכולם רוצים- אהבה ואושר.

שח-לב/ נאורי משה נאור

ספר שירה ראשון לנאורי משה נאור, סופר וחוקר פרטי, שהוציא לאור כבר שני רומנים ארוטיים שזכו להצלחה גדולה וקובץ סיפורי מתח וחקירות בשם "מט לחטאים". שיריו של נאורי משה נאור מאופיינים בחדות אבחנה מהיבטים כואבים ומרתקים של התמודדות עם מחלה, אהבה, תשוקה, שמחה,עצב ובדידות. כל זה בפסיפס רב גוני שמובע  היטב ויפה בשירים עצמם.

מכוות אש/ יפעת אמוץ לוי

ספר שירה ראשון למשוררת יפעת אמוץ לוי.  ספר שהוא עם קול  ייחודי ורענן בשירה העברית בדגשיו הצורניים ובתכניו הפיוטיים. שיריה של יפעת אמוץ לוי פורסמו בכתבי העת "עיתון 77", "עמדה" "בכיוון הרוח". היא משלבת בשיריה הקצרים תובנות מיסטיות קיומיות וחושניות.  אלו נוגעות בהוויות של אהבה. תשוקה. שמחה. כאב. עצב. אובדן ותקוה. הספר יצא לאור במהדורה דו לשונית.

עד מאה ועשרים שירים/ דורית ג'אן

המשוררת דורית ג'אן בספר שירים ראשון. דורית ג'אן, משוררת שקיבלה את פרסומה הראשוני באמצעות רשתות חברתיות ורשת הפייסבוק בפרט. שיריה זכו לתהודה ועניין גדול בקרב קוראים וקוראי שירה רבים. בספר, שנערך על ידי הסופר, המשורר, והמתרגם ראובן וימר ( "אבי הפרסום הישראלי"), ישנם שירים הנוגעים בהווייות חיים של שמחה, כאב, בדידות, אהבה, יופי וזוגיות. הספר מהווה מרקם ייחודי ואיכותי ביותר המאגד בתוכו שירים עם נופך קיומי וצבעוניות רבה ומלאת חיים (שכונת התקוה ועוד) ובצידם של אלו גם התמודדיות מורכבות עם מצבי חיים שונים. פרק מיוחד בספר נקרא "מהדהדת את רחל, ובו ישנה התכתבות שירית, מגוונת, מעמיקה ומעניינת בין המשוררת דורית ג'אן לבין המשוררת רחל, שאותה היא מעריצה ומשמשת בעבורה מודל יצירתי חשוב ביותר.

נופי אדם / ראובן שבת 

נופי אדם הוא ספר שירים שלישי למחבר. קדמו לו " מעבר למקום" הוצאת דמיר 1984. " האושר הסתור והבכי" 1995.

ספר השירים "נופי אדם" כולל בתוכו שירים מגוונים, שעניינם-אהבה, תשוקה, בדידות, חברות, מוות, מלחמה ואמונה.

שפתו השירית המיוחדת של המחבר מביאה עימה גילויים  יפים, חושפנים, מהחיים וחייו האישיים בפרט.

צריך אדם/ יעקב שבת 

המחבר, מורה למתמטיקה ומחנך , חושף בספר מיוחד זה את הקשר העז שלו לאמונה הבלתי אמצעית לאל, תוך זיקה הדוקה למשמעות האמונה בו ולחינוך של בני הדורות הצערים בכלל. בעידן של ניכור וציניות, הספר הכתוב ברגישות ובדקות גדולה מביא לידי ביטוי עמוק את המושג שירה דתית בהקשריה הקיומיים והחינוכיים בפרט. 

טואול - בניית אתרים