כמיהה/ אמנון בוכניק

הרומן הראשון של אמנון בוכניק הוא מסע פנטסטי עוצר נשימה המתאר את אהבתם העזה של דריה ודניאל , זוג סטודנטים לרפואה הנקלעים לעלילה רב תהפוכות השזורה באהבה, תשוקה, מפגשים עם דמויות אפלות רציחות מסתוריות ורגעי מתח מיוחדים.

הכתיבה המיוחדת של הרומן מהפנטת את הקורא בעלילה ובתוכן כאחת

לחץ כאן לרכישת הספר

דמוקרטיה דואבת/ דב בהט

הרומן המרתק דמוקרטיה דואבת עוסק בסיטואציה בדיונית אך אפשרית שבה ישנו נסיון מושחת להשתלט על מדינה ומשאביה המדעיים במחיר של ויתור על חופש הביטוי.

המחבר, הסופר והמשורר דב בהט הטיב בלשון חדה ובתיאורים מעניינים להביא בפני הקורא מצבים שאנו עלולים למצוא עצמנו נקלעים לתוכם בחברה ובמדינה אם לא נהיה זהירים מספיק לגביהם

לחץ כאן לרכישת הספר

במקום הנכון של הלב/ עמנואל בן סבו 

הרומן המיוחד והמרתק של עמנואל בן סבו עוסק בחייו של גבר, בעל  משפחה, בגיל העמידה המוצא עצמו לפתע מול פיטורין. המחבר טוה ביד אמן עלילה מרתקת ובה הראה כיצד תקווה ואופטימיות מנצחים מצבים קשים בחיים לקראת עתיד ואופק חדשים וטובים.

אפקט הקעקוע/ אורית חזנוביץ'/ 132 עמודים

הרומן המרתק אפקט הקעקוע מתרחש בניו יורק בת ימנו ובעלילה שלו משולש אהבה בין גבר צעיר מאוד לשתי נשים צעירות על רקע אהבתן המשותפת לקעקועים. רומן סוחף עוצר נשימה החושף את המתרחש בליבותיהם של אנשים צעירים בני תקופתנו.

לחץ כאן לרכישת הספר

מסע שומרי הרוח/ רומן/ מיקי שמריה/ 310 עמודים

מסע שומרי הרוח הוא ספרו הראשון של מיקי שמריה . יועץ רוחני, בתחומים של קלפי טארוט, מיסטיקה, קבלה רוחנית ודמיון מודרך. זהו מסעו המרתק והמיוחד של כהן צעיר בימי קדם במרחביה של ארץ ישראל הקדומה. בדרכו הוא פוגש מורים רוחניים דגולים, נשים עזות יצרים, לוחמים אמיצים. המרחבים הללו מובילים אותו להכרה עצמית מזוככת ועזה ויכולת נתינה רבת עוצמה למען בני אדם, גברים ונשים כאחד. 

לחץ כאן לרכישת הספר

להעיר את שומר המגדלור/ ליזה זברסקי/ 118 עמודים

להעיר את שומר המגדלור היא נובלה גרפית קסומה. המשלבת את ציוריה המיוחדים במינם של הציירת ליזה זברסקי, עם טקסט שעניינו סיפור אהבה פנטסטי ועל זמני, המתרחש בכמה מקומות לאורך כל ימיה של האנושות כמעט. הספר מרתק את הקורא מהרגע הראשון של קריאתו והציורים משולבים יפה והיטב בו ומוסיפים נופך רב משמעי של פרוזה ואמנות הציור במובנה העמוק והמיוחד ביותר.

לחץ כאן לרכישת הספר
 
טואול - בניית אתרים