בזמן אמת/ אדם יצחק

בזמן אמת הוא יומן כתיבה וידויי אוטוביוגרפי החושף באופן מרתק, ייחודי, מקורי את חייו של אדם צעיר בישראל בת זמננו. ביצירה זו , נחשפים אירועים, לבטים משמעותיים ומחשבות. כאשר כל התהליך מלווה בעלילת משנה שבה נחשפת דמותה של אישה שהיא מדריכת הכתיבה של הסופר.

בזמן אמת הוא בבואה מיוחדת מאוד מבחינה ספרותית. כזאת הנוגעת בחיים עצמם ועושה כך , בכתיבה תודעתית מובהקת, מעניינת וחושפנית מאוד.

 

לחץ כאן לרכישת הספר

כשהפרח נפתח/ רונית סטלקול אברם 

רומן ארוטי, מרתק, מסעיר ועוצר נשימה שבו אפשר לחוות דרך קריאה סוחפת את עוצמת מיניות הגבר והאישה במרחב גווניה. מביטויה הפיזי החושני , המתעתע לעיתים ,ועד לביטויה הרוחני, העילאי והנשגב.

רומן הנקרא בעניין ובנשימה אחת ועלילתו ספוגה בתיאורים ארוטיים יפפיים ולצידם חוויות נפש כואבות, שמחות ומזככות.

מעולה ונפלא.

לחץ כאן לרכישת הספר

כרוניקה של מחלת נפש/ עופר ירמנובסקי

הרומן החדש של עופר ירמנובסקי -"כרוניקה של מחלת נפש", הוא סיפור אנושי מטלטל ורב עוצמה החושף בפני הקוראים את המתרחש בין כותלי המחלקה הפסיכאטרית הסגורה. הרומן העוצמתי נע ללא מנוח עם דמותו הראשית של הגיבור ומערכות היחסים המורכבים והכאובים עם דמויות שונות ומגוונות. רומן מרתק, רב קולי ומשמעותי בתכניו ובהיותו מסמך אנושי חברתי ונפשי כאחת.

לחץ כאן לרכישת הספר

חרמש טיכו /נסים נהר דעא  

קצין המשטרה חרמש טיכו- החוקר השנון  וחריף הלשון, יוצא לשיט תענוגות על אוניית פאר. אלא שהצרות, או נכון יותר התעלומות, רודפות אחריו גם לשם.

עד מהרה, במהלך העלילה המותחת, טיכו מוצא את עצמו מעורב עמוק בפרשיית ריגול ושחיתות בינלאומית, כאשר חלק מהנפשות הפועלות  יושבות גבוה בצמרת השלטון. טיכו יוצא למסע מטלטל בעקבות האמת, ובדרך הוא עתיד לגלות  גם אמיתות משמעותיות הנוגעות לחייו שלו.

לחץ כאן לרכישת הספר

שקר הנכבה / דב בהט

הרומן שקר הנכבה הוא רומן דיסטופי. הוא עוסק למעשה במציאות אפשרית, אולי מבעיתה ואולי הגיונית בחלקה, שבה מובא פתרון אפשרי  לשאלת הקשר המורכב מאוד שישנו בארץ ישראל ובישראל בין יהודים לערבים (מוסלמים בעיקר).הסופר, דב בהט, בחר בדרך מקורית מאוד לתאר מציאות שחלקה העיקרי אכן שריר ועובדתי במציאות הישראלית בת ימנו, שבה מתקיימים אלו בצד אלו - חוסר וודאות וחוסר בטחון בנוגע ליחסם האמיתי של הערבים המוסלמים כלפי ישראל שהיא כבר למעלה משבעים שנה מדינתם. בד בבד עם סיפור אהבה יוצא דופן בין קצין ישראלי לרוקחת ערביה

לחץ כאן לרכישת הספר

כמיהה/ אמנון בוכניק

הרומן הראשון של אמנון בוכניק הוא מסע פנטסטי עוצר נשימה המתאר את אהבתם העזה של דריה ודניאל , זוג סטודנטים לרפואה הנקלעים לעלילה רב תהפוכות השזורה באהבה, תשוקה, מפגשים עם דמויות אפלות רציחות מסתוריות ורגעי מתח מיוחדים.

הכתיבה המיוחדת של הרומן מהפנטת את הקורא בעלילה ובתוכן כאחת

לחץ כאן לרכישת הספר

דמוקרטיה דואבת/ דב בהט

הרומן המרתק דמוקרטיה דואבת עוסק בסיטואציה בדיונית אך אפשרית שבה ישנו נסיון מושחת להשתלט על מדינה ומשאביה המדעיים במחיר של ויתור על חופש הביטוי.

המחבר, הסופר והמשורר דב בהט הטיב בלשון חדה ובתיאורים מעניינים להביא בפני הקורא מצבים שאנו עלולים למצוא עצמנו נקלעים לתוכם בחברה ובמדינה אם לא נהיה זהירים מספיק לגביהם

לחץ כאן לרכישת הספר

במקום הנכון של הלב/ עמנואל בן סבו 

הרומן המיוחד והמרתק של עמנואל בן סבו עוסק בחייו של גבר, בעל  משפחה, בגיל העמידה המוצא עצמו לפתע מול פיטורין. המחבר טוה ביד אמן עלילה מרתקת ובה הראה כיצד תקווה ואופטימיות מנצחים מצבים קשים בחיים לקראת עתיד ואופק חדשים וטובים.

אפקט הקעקוע/ אורית חזנוביץ'/ 132 עמודים

הרומן המרתק אפקט הקעקוע מתרחש בניו יורק בת ימנו ובעלילה שלו משולש אהבה בין גבר צעיר מאוד לשתי נשים צעירות על רקע אהבתן המשותפת לקעקועים. רומן סוחף עוצר נשימה החושף את המתרחש בליבותיהם של אנשים צעירים בני תקופתנו.

לחץ כאן לרכישת הספר

מסע שומרי הרוח/ רומן/ מיקי שמריה/ 310 עמודים

מסע שומרי הרוח הוא ספרו הראשון של מיקי שמריה . יועץ רוחני, בתחומים של קלפי טארוט, מיסטיקה, קבלה רוחנית ודמיון מודרך. זהו מסעו המרתק והמיוחד של כהן צעיר בימי קדם במרחביה של ארץ ישראל הקדומה. בדרכו הוא פוגש מורים רוחניים דגולים, נשים עזות יצרים, לוחמים אמיצים. המרחבים הללו מובילים אותו להכרה עצמית מזוככת ועזה ויכולת נתינה רבת עוצמה למען בני אדם, גברים ונשים כאחד. 

לחץ כאן לרכישת הספר

להעיר את שומר המגדלור/ ליזה זברסקי/ 118 עמודים

להעיר את שומר המגדלור היא נובלה גרפית קסומה. המשלבת את ציוריה המיוחדים במינם של הציירת ליזה זברסקי, עם טקסט שעניינו סיפור אהבה פנטסטי ועל זמני, המתרחש בכמה מקומות לאורך כל ימיה של האנושות כמעט. הספר מרתק את הקורא מהרגע הראשון של קריאתו והציורים משולבים יפה והיטב בו ומוסיפים נופך רב משמעי של פרוזה ואמנות הציור במובנה העמוק והמיוחד ביותר.

לחץ כאן לרכישת הספר
 
logo בניית אתרים