איילה חג'ג'/ גל עד

היצירה הנדירה ''גל עד'' בחרה את  מי שיוציא אותה לאור, כי רק מי שמבין אותה יכול להתמודד איתה! זה אשר מזהה את ערכה, מי שרוחו מתפעמת בלצלול בין רבדיה, בלהתענג על רזיה. היצירה גלעד, בחרה משורר ,סופר ואדם עניו ומלא, אליו היה מתחבר המחבר שלה! ברגישות, בסבלנות, בהבנה ובחרדת קודש  סייע בידי להוציא כתב יד נדיר זה  לאוויר העולם, כספר מעורר השראה.

עדן שפילמן/ חיה בכל עונותיה
לראובן שבת , הוצאה לאור "ארגמן מיטב" על נדיבות  מקצועיות ללא פשרה, דיוקים, גמישות ורגישות. התבוננותך מעמיקה  על מה שמעבר לגלוי ועל עוד הרבה שיחות עמוקות וטובות שהפכו את האימפולסיביות שלי ליצירה מופלאה של ספר שירה ראשון

גאולה חמילבסקי-דהרי/ דוהר מעל השברים

תודה להוצאת ארגמן-מיטב ולבעליה ראובן שבת על המאמצים הרבים, הזמן והסבלנות על מנת להביא את ספר השירה המיוחד הזה לשלמות מירבית.

עדן שפילמן/ חיה בכל עונותיה
לראובן שבת , הוצאה לאור "ארגמן מיטב" על נדיבות  מקצועיות ללא פשרה, דיוקים, גמישות ורגישות. התבוננותך מעמיקה  על מה שמעבר לגלוי ועל עוד הרבה שיחות עמוקות וטובות שהפכו את האימפולסיביות שלי ליצירה מופלאה של ספר שירה ראשון


אמנון בוכניק/ כמיהה

בהוצאת ארגמן מיטב ובבעליה ראובן שבת מצאתי עמוד תווך משמעותי של תמיכה, פרגון, עידוד, מקצועיות ,ואמינות להוצאת הספר הראשון שלי ולהצלחתו.

אירית זילברמן/ כביש החלומות בעמישב

בחרתי בהוצאת ארגמן מיטב בשל היחס האישי והליווי המקצועי והיצירתי שקיבלתי במהלך שלבי ההוצאה לאור.

ראובן שבת, מנהל ההוצאה, בקי לפרטי פרטים בכל התהליך על שלביו השונים ויודע לספק מענה מקצועי ומדויק.

בהיותו משורר ואיש רוח הצעותיו והערותיו מוסיפות למימד הרוחני והערכי של היצירה המובאת לדפוס.

איילת קציר / דברים שהגדתי

הגעתי להוצאת מיטב ארגמן והעומד בראשה, ראובן שבת.

ראובן, איש של שלום ובסבלנות האופיינית למחנך ולאיש ספר, ליווה באהבה וברגישות את תהליך הוצאת ספרי, "דברים שהגדתי" שירי מסע בעין נשית, לאור ועל כך תודתי.

ספר מוציאים בבית בו יש מי שיכול להעניק לו תשומת לב, בידי מי שיכול להעריך יצירה טובה ובידי מי שיכול להוביל אותה בדרכים טובות.

קארין ברזילי/עוגנת ברציף דמעה

אני מודה מקרב לב להוצאת ״ארגמן מיטב״ ולבעליה ראובן שבת, שהפיקו את ספרי הראשון ברגישות ובמקצועיות רבה, וסייעו לי בחשיפה פומבית של שיריי, שהם כצילום רנטגן של נשמתי.ליזה זברסקי / להעיר את שומר המגדלור

"כשאדם מחליט להוציא את ספרו לאור, הוא מחליט להוציא לאור לא רק עמל של שנים רבות, אלא גם פיסה מרוחו, מנפשו ומהשקפת עולמו, ולהביא אותה לעיני רבים. בשבילי, "ארגמן מיטב" הייתה כבית חולים ליולדות, בו לצד מקצועיות מצאתי גם רוח גבית ותמיכה בהליך מורכב ומאתגר זה. בתור מי שהוציאה לאור את ספר הביכורים שלה - עניין מורכב פי כמה וכמה, בשל הלבטים והביקורת העצמית, יצאתי עם הרגשה שספרי היה הכרח מוצלח. דבר שגם הוכיח את עצמו. ספרי זכה בפרס ע"ש יורי שטרן לשנת 2016. תודה חמה להוצאה על עבודתה היסודית והמסורה."

מיקי שמריה/ מסע שומרי הרוח  

"אני ממליץ על ראובן שבת העיתונאי הסופר והמשורר 
ועל ההוצאה לאור ארגמן-מיטב 
על עזרתו בהוצאה לאור  של ספרי הראשון הרומן  "מסע שומרי הרוח" לאור 
על הכריכה הנפלאה של הספר ועל חשיפתו  של הרומן לקהל קוראים רחב. תודה רבה להוצאה על עבודתה המיוחדת. "


אלי יונה/ גורגונה  

"את ספרי הראשון בחרתי להוציא בארגמן-מיטב בזכות העומד בראשהּ, ראובן שבת, שלפני היותו מו"ל הנו משורר, ורק משורר יכול לעבוד עם משורר. איש רוח שהעיקר אצלו הרוח, הלב והנשמה, קשוב, נוח, מקצועי והוגן. "

שוש גולד/ מעגל סובב חיים  

"להוצאת  ארגמן -מיטב   
 ולראובן שבת 

ברצוני להודות לך על רמת המקצועיות, היחס והאיכפתיות בתהליך כתיבת ספר שירי הביכורים שלי..שמשמעו בעיניי יקר מפז, תודות לך על העידוד, היושרה, והאמינות והתמיכה שזכיתי לה . 
אתה אישיות רצינית, מיוחדת, מוכשרת, ואיכפתית לכל משורר/ת 
סופר/ת..תבורך !"


אהוד נוה/ צריך ספונג'ה דחוף!

"בהוצאת מיטב-ארגמן

תמצאו אוזן קשבת איכפתיות

מקצועיות והבנה לצרכי משורר או סופר‪.

זה מתבטא ביחס אישי ומלווה ברצון כנה

ואוהד להשיג תוצאה מירבית עבור הלקוח‪.

ברצוני להדגיש ולציין במיוחד 

את מסירותו ויחסו של ראובן שבת‪, אדם יקר‪

ההכוונה והייעוץ שקיבלתי ממנו בעריכה והוצאה לאור

של ספרי השני " צריך ספונג'ה דחוף!"  לא יסולאו בפז.

תבורך!"

שחף ויאר
מדען ומשורר לעת מצוא. 

"תודה רבה על שעמדת לצידי בכל זמן ההפקה של הספר שלי קיצור תולדות האהבה.

תודה על הדפוס הנאה והצורה המס

וגננת של המוצר שיצרת."


נתיבה כפתורי( ריקוד עם אבא)

"רב תודות לראובן שבת וליאור רז על העבודה היפה שעשו בעריכת ספרי הביוגרפיה שחיברתי על אבי דויד כפתורי הצייר המוביל  והמורה והאבא המופלא. יצא ספר מקסים, מיוחד במינו."

ד"ר נורית צדרבוים.

"תודות לראובן  ולהוצאת ארגמן-מיטב על יוזמה מרתקת, על ליווי צמוד, והפקה טובה.שמחתי לקבל הזמנה להיות חלק מהספר המיוחד "שלושה בפרדס היצירה".היה מאתגר, מרתק, ומספק."


"רגע של נחת"( בלפור מור)

"תודה על הרבה רגעים של נחת, הכלה, הדרכה, תובנות ותמיכה

בעליות ובמורדות בהגשמת חלומי  להפקת ספר הביכורים שלי"


אושרה יצחקי

"רב תודות לראובן שבת והוצאת ארגמן מיטב. על הוצאת ספרי-"בין הדורות. יחד הוצאנו לאור ספר שיש בו חזות חיננית ומיוחדת והוא משקף תחושות מרגשות המשותפות לכולנו. תודה על הספר!!

"
אושרית מינץ

בשלוש השנים האחרונות פרסמתי חמישה ספרים בהוצאת "ארגמן מיטב" בניהולו של ראובן שבת. קיבלתי יחס הוגן וידידותי, אוזן קשבת ונהניתי ממחירים השווים לכל נפש. כל בקושותי הובאו בחשבון והתהליך התנהל ברוח טובה וברצון כן לעזור לי כמחברת ולקדם את יצירתי בציבור.
logo בניית אתרים