שירים ואקטואליה/ אריה חן

הקובץ שירים ואקטואליה של ד"ר אריה חן, כירורג בכיר במקצועו, משלב שירים שכתב לאורך השנים עם מסות סיפוריות מרתקות על מנהיגות, מוסר, אוכל, ורפואה.

הן השירים והן המסות מחברות את הקורא לפסיפס חם ומיוחד של אהבת אדם וחיים המשתקפת יפה ומקורי בספר המיוחד.

לחץ כאן לרכישת הספר

געגועים לעתיד/ דוד א' פרנקל

הקובץ געגועים לעתיד מאגד שירים, סיפורים, ומסות שכתב פרופסור דוד א' פרנקל במשך שנים רבות. הספר, רב קולי ומגוון בנושאיו, עוסק באהבה, יחסי אנוש, משפחה, חברות וידידות, שאלות מוסר ודעת רבות ושונות ועוד.

דוד פרנקל, כותב בחדות, בעניין, באהבה אהדה וסקרנות רבה כלפי החיים על כל צדדיהם וקולם

ועושה כן בכתיבה אנושית, וטובה, המחברת במיידיות את קוראי הספר למכלול יצירותיו אלו בפרוזה ושירה.

 

לחץ כאן לרכישת הספר

מועדון משחקי העט/ אנתולוגיית סיפורים קצרים

האנתולוגיה מועדון משחקי העט מקבצת כ-50 סיפורים, קצרים וקצרצרים, שקיבלו מהמדרגים את הציונים הממוצעים הגבוהים ביותר מתוך כ-300 סיפורים שדורגו. הסיפורים עוסקים באופן מרתק ומעניין מאוד בהיבטים שונים של ההוויה הישראלית בימינו, על מרבית צדדיה.

לחץ כאן לרכישת הספר

בין הדורות/ אושרה יצחקי

קובץ הסיפורים של אושרה יצחקי , משתרע על התקופה של תחילת שנות השישים( ימי ילדותה של המחברת) ועד ימנו אלה. ביד אומן, בפשטות ובחן רב, טוותה המחברת סיפורים המנציחים מחד את ישראל של פעם ומתארים את ישראל בת ימנו. סיפורים קולחים ,יפים ומלאי עניין.

לחץ כאן לרכישת הספר

הסיפור האמיתי של יותם/ אושרית מינץ

קובץ סיפוריה השני של אושרית מינץ מציג גברים ונשים החיים במציאות הישראלית המורכבת של ימנו על הפסיפס המורכב והרב קולי שבהם.

לחץ כאן לרכישת הספר

כי החיים שוב נוגעים בו/ זאב ליכטנזון

קובץ הסיפורים כי החיים שוב נוגעים בו  כתוב באופן חושפני מאוד. הסיפורים בקובץ-מקוריים,נועזים, מפתיעים. קורעים כל טאבו כמעט. באהבה, במלחמה, בתאוות חיים, במוות. בשפה עשירה ומדוייקת הצליח המחבר ליצור מארג מרתק ומיוחד מאוד של סיפורים המהווים קול משמעותי ורב ערך לספרות הישראלית.

לחץ כאן לרכישת הספר

חזרת האביב/ אושרית מינץ (מחזה)

חזרת האביב הוא מחזה קצר , בסגנון הסוריאלסטי של הסופרת, המשוררת והציירת אושרית מינץ. המחזה בוחן בכתיבה מקורית וייחודית נושאים כמו אהבה, תשוקה ואובדן.

רגע של נחת/ בלפור מור/ 84 עמודים

לחץ כאן לרכישת הספר

קובץ הסיפורים החדש של בלפור מור, כולל בתוכו סיפורים על ישראל בת ימנו. הגיבורים השונים, גברים ונשים, נעים בשילוב שבין ריאליזם לפנטזיה, בנסיונות לפתור את השאלות הנוקבות שמלוות אותם על אהבה וחיים, תשוקה ועצב, אובדן ושמחה.
פסיפס רב גוני של גיבורים בסיפורים: פילוסוף מתבודד, פליטה אפריקאית, מאהב בלתי נדלה, זוג במשבר אמצע החיים. כולם שם מחפשים זהות ואת מהות חיים ובלפור מור מביא את סיפורם המיוחד בכשרון רב וגדול מאוד 

לחץ כאן לרכישת הספר

אורות וצללים/ ניסים נהר דעא/ 241 עמודים

חזרת האביב הוא מחזה קצר , בסגנון הסוריאלסטי של הסופרת, המשוררת והציירת אושרית מינץ. המחזה בוחן בכתיבה מקורית וייחודית נושאים כמו אהבה, תשוקה ואובדן.

לחץ כאן לרכישת הספר

זה התחיל כמו האביב/ חיותה עזגד/118 עמודים 

חיותה עזגד, סופרת ומשוררת, מתארת בספרה השני, הכולל 30 סיפורים קצרים, אהבות  ראשונות ומיוחדות  של נשים בעלות מוצא שונה. הסיפורים מאופיינים בנגיעות רכות מרתקות, עם קסם מיוחד בעלילות ובדמויות.הסיפורים מרתקים ומלאי חן מיוחד במינו.

דרך היצירה/ יהודה ניסן/ 170 עמודים

יהודה ניסן, תסריטאי, ליקט בספרו הראשון שירים , סיפורים קצרים, ותסריטים שאותם כתב במהלך השנים. לקט זה של סיפורים חושף בפנינו עולם מגוון, רב קולי, שבו חברו יחד הוויות החיים, על צדדיהם הטרגיים, העצובים, אבל גם מלאי השמחה והטובים.
בשפה אנושית, בנגיעה אנושית, הגיבורים והעלילות קולחות אל שטף החיים  על כל צדדיהם.

קצרים וקצרצרים מקו חמש/ ברוך יוספסברג/ 68 עמודים

הסופר הותיק ברוך יוספסברג, שהוציא לאור כבר למעלה מ40 ספרים, כותב על חוויות משעשעות , הומריסטיות ומעניינות במחיצת נהגי האוטובוסים של אגד בחיפה ומחוצה לה. ספר המתובל בהומור , אהבת אדם וחוכמת חיים מיוחדת במינה. 

מות מרתה וסיפורים אחרים/ אושרית מינץ /102 עמודים

הסופרת והציירת אושרית מינץ בספר ראשון ובו סיפורים מרתקים, קולחים, הכתובים בסגנון זרם התודעה ומתארים קונפילקטים, מודעות נשית והתגברות על משברי עבר. הסיפורים בקובץ פרושים על פני זמנים ותקופות שונות עד לימנו אלו.

לחץ כאן לרכישת הספר

30 יצירות בכיוון הרוח/ אנתולוגיה לספרות בעריכת רון גרא 

אנתולוגיה ספרותית של שירים. סיפורים קצרים, מאמרי הגות. המסכמת 30 יצירות ספרות בולטות של משוררים וסופרים שפרסמו בפורטל הספרות בכיוון הרוח. ביניהם: משה גרנות, אביחי קמחי, ד"ר ברכה קליין תאיר, רונית בכר שחר, בלפור חקק, יוסף כהן אלרן, מרגלית מתתיהו ועוד.

נאורי משה נאור/ מט לחטאים/ סיפורי מתח וחקירות/ 82 עמודים

הסופר והחוקר נאורי משה נאור, תר  בקובץ סיפוריו, אחרי מסתרי ליבם וליבן של גברים ונשים באמצעות סיפורי חקירות, עוצרי נשימה ומותחים. בגידות בחיי נישואין, אהבה, מוות, פחד ותשוקה, רדיפת בצע וחמדנות, חברות אמת ובריחה מהמציאות. ובסופו של דבר הפתרונות כמעט תמיד, מפתיעים מאוד ובלתי צפויים. סיפורים מרתקים שאי אפשר יהיה לשכוח מהם.

כביש החלומות בעמישב/ אירית זילברמן/ 100 עמודים 

סיפורי הקובץ הם בחלקם פרי דמיון ובחלקם ביוגרפיה אישית של המחברת. בספר ישנם פסיפס של מצבים ודמויות שעניינם הוא בעיקר זיכרונותיה של ילדה קטנה במעברת עמישב בפתח תקוה. תיאור מרתק של תמונה מרשימה, בלתי אמצעית, פיסת חיים רחבה של חייהם של עולים חדשים בנסיונם לצקת לעצמם ולמשפחתם תוכן חיים חדש, להתאקלם בארץ החדשה שאליה הגיעו.

לחץ כאן לרכישת הספר
logo בניית אתרים