הסוד של מלאכי/ איילה חג'ג'

הסוד של מלאכי הוא סיפורו הקסום והמיוחד של מלאכי. ילד רגיש ויצירתי, המבקש הכרה מסביבתו הקרובה וחבריו בכשרון הציור שלו. הוא מצליח לבסוף להתגבר על חוסר הבטחון שלו תודות לציפור קסומה ומיוחדת העומדת לצידו כל העת. מסעו של הילד מלאכי הוא מיוחד ומשמעותי לגביו עד מאוד.

לחץ כאן לרכישת הספר לחץ כאן לרכישת הספר לחץ כאן לרכישת הספר לחץ כאן לרכישת הספר לחץ כאן לרכישת הספר

הרפתקאות צ'יק וצ'ק/ זאב ליכטנזון

ספר הילדים החדש של זאב ליכטנזון הוא ספר הרפתקאות של שני ילדים בדרכם לחוף הים ובדרך הם עוברים יחד חוויות משעשעות ויוצאות דופן ומיוחדות. זהו ספר הילדים השלישי של המחבר שספרי הילדים הקודמים שלו היו רבי מכר.

לחץ כאן לרכישת הספר

סיפורו של בורג/ רונית גיטלמן

הסיפור מתאר את גלגולו של בורג פשוט בקרב  בני אדם ובין מקומות חדשים לכל אורך עונות השנה. עד שהוא מגיע ליעד מפתיע ובלתי צפוי. הסיפור משלב שפה עשירה ותיאורים צבעוניים ונושא מסרים חינוכיים חשובים. המחברת היא סופרת ילדים וגרפולוגית מוסמכת

לחץ כאן לרכישת הספר לחץ כאן לרכישת הספר לחץ כאן לרכישת הספר לחץ כאן לרכישת הספר לחץ כאן לרכישת הספר

יונתי והודיה/ עליזה אלקיים עבאדי

עליזה אלקיים עבאדי-יוצרת, יזמית ופעילה חברתית, אם לארבעה וסבתא לאחד עשר נכדות ונכדים. גרה בקריית ים. ילידת חיפה. יונתי והודיה הוא מסע הרפתקאות קסום שעובר ילדה אחת בדרכה להיות חלק בלתי נפרד מחברת בני גילה, חויותהם ושמחתם הגדולה. המסע הוא יפפה, ומרתק

נויה והארנבון/ כרמית אברהמי רינצלר 

נויה והארנבון הוא ספר ילדים מיוחד במינו המתאר את חוויותיו הקסומות של ארנבון קטן וצעיר בדרכו להתגבר על פחדיו וללמוד להתמודד איתם.

קסמו של הספר בתיאוריו ובאיורים הנפלאים שלו. 

לחץ כאן לרכישת הספר לחץ כאן לרכישת הספר לחץ כאן לרכישת הספר לחץ כאן לרכישת הספר

צלילי מיתר באגדות/ שוש גולד 

המשוררת שוש גולד כתבה פרשנות מקורית ומיוחדת לאגדות ילדים ידועות ומוכרות. בספרה זה היא מלבישה מחדש דמויות מוכרות כמו סינדרלה. עמי ותמי. התחול במגפיים ועוד. הגיבורים הידועים מקבלים כאן מימד חשוב מבחינת התנהגות חברתית ואישית אבל גם משעשע וקליל.

שירי אהבה לילדים/ אושרית מינץ

הסופרת והמשוררת אושרית מינץ, איגדה שירים שכתבה לילדיה ותלמידיה לאורך השנים. שירי הספר קסומים, יפים ומיוחדים ויש בהם נופך ריאלסטי מיוחד במינו.

אריות על הגבעה/ עמנואל בן סבו 

עמנואל בן סבו מביא את סיפורם המופלא של הצנחנים שפרצו לראשונה לכותל.  האומץ. ההעזה, ההקרבה, האמונה העזה שעמדה לצידם. כל זאת בדרכו הספרותית המיוחדת והמרתקת מאוד.

הכוכב של מורו/ ליזה זברסקי 

הכוכב של מורו הוא סיפורו של יצור ורוד  החי על כוכב של יצורים ירוקים ורוצה לצאת משם. בדרך הוא עובר הרפתקאות עוצרות נשימה ופוגש דמויות משעשעות ומיוחדות. עד שהוא מגיע לפתרון המפתיע בפשטותו.

לחץ כאן לרכישת הספר

הדוד ורמש/ ברוך יוספברג 

הסופר הותיק ברוך יוספסברג בספר משעשע ומצחיק מאוד לבני הנעורים . כתוב באנגלית ובטעם של פעם 

סוכריות החיים/ עמנואל בן סבו

סופר הילדים הוותיק עמנאול בן סבו בספר חדש ומרגש מאוד על משמעות הזכרון בחיינו ובחיי ילדים. ושמירה על מורשת וזיכרונות בדרך מיוחדת ונוגעת ללב מאוד 

אחי/ עמנואל בן סבו 

סיפור ילדים מרגש מאוד על מסירות נפש בעת השואה עם תובנות יפות וטובות של אמונה ואהבת חיים 

רוני שולם רוני ברוגז/ עמנואל בן סבו 

סופר הילדים הוותיק עמנואל בן סבו בספר ילדים מרתק על מערכות יחסים בין הורים לילדים וילדים להורים 

כסא חדש למלך/ אירית זילברמן

כסא חדש למלך הוא ספר ילדים מיוחד במינו. המחברת, סופרת ואמנית, תושבת פתח תקוה, מביאה בסיפור את עלילותיו של מך חסר מנוח המנסה בכל פעם מחדש למצוא מנוח לכאבי הגב שלו בישיבה על כסאות שונים ומשונים. עד שלבסוף באופן מפתיע נמצא לו הפתרון המתאים. העלילה הקולחת הכתובה בהומור משלבת בתוכה גם תכנים על לבטיו  של המלך המתחלקים בין יוזמה לעשיה נמרצת, סקרנות מול חשדנות, עצב מול צחוק. כל זה בסגנון יפה ובאיורים מושכי עין.

לחץ כאן לרכישת הספר

rita fetisov/ magic journey of knight ilay

ספר ילדים קסום ומיוחד המתאר את מסעו המרתק של איליי, ילד קטן, המפלס דרכו בתוך עולם פנטסטי של אגדות ופוגש שם מכשפות, נמרים, בדרכו להציל את חייו של דוב קטן שאבד לאימו. המחברת, מאיירת ספרים במקצועה, גם כתבה את הספר, והוא מועמד לפרס על איורי  ספרים בתחריות בינלאומיות גדולות וידועות שם.

logo בניית אתרים