פסלים/ גדעון שני 46 עמודים

הצייר והפסל גדעון שני משלב בספרו זה צילומי פסלים תנכ"ים שיצר עם טקסט פרשנות מעמיק ומרתק של ד"ר נורית צדרבוים.

פסליו המיוחדים של שני יוצרים בספר זה חיבור מהותי אל שורשי קדם ומשתלבים היטב הן באמנות בת ימנו, בעוצמת ההבעה של הדמויות התנכ"יות המיתולוגיות והן במאמרי הפרשנות המתלווים לכל פסל של ד"ר נורית צדרבוים.

חיבור זה יצר ספר מעניין, מיוחד, של אמנות וטקסט המפתיע במקוריותו ומעצים בייחודו 

לחץ כאן לרכישת הספר

ד"ר ברכה קליין תאיר/ לזרוע דעת- למצוא את ייצור האנוש האמיתי/ 291 עמודים

ספרה השמיני של ד"ר ברכה קליין תאיר הוא מסע רוחני מרתק אל נככי התודעה האנושית על מנת לדלות משם את מאגרי היכולות והמהויות החשובות באמת, שמהם ניתן לקבל את משמעות החיים. ד"ר קליין מביאה בספר מארג של מצבים שונים שעימם אנו מתמודדים .

ספר מכונן מבחינה רוחנית. ספר חשוב מבחינה קיומית.גישת הספר היא שעלינו לחפש אחר פתרונות מהותיים בלבד למצבי החיים שלנו להימנע מהטפל. להשליך את השלילי והמיותר. להתרכז בתודעה.למזג את היכולות שלנו תמיד כלפי מעלה.לא להישגיות חומרית גרידא

אלא לידע שייתן לנו עוצמה. בריאות שיקול דעת. שמחה.

לחץ כאן לרכישת הספר

כרמית רינצלר אברהמי/ מעבר למתרס/ 70 עמודים

ספר העיון של כרמית רינצלר אברהמי הוא אוסף מרתק, רב קולי, ומעניין של מאמרים ומסות בנושאים שונים: החל ממסה על הטבע האנושי, עבור דרך מסה על משמעות השקר ומאמרים מעמיקים מאוד על הזהות הישראלית ביחס לזהות הפלסטינית.

ספר מעניין, המהווה תצריף הגותי פילוסופי מהמעלה הראשונה .

לחץ כאן לרכישת הספר

שלושה בפרדס היצירה/ 132 עמודים 

שלושה יוצרים חשובים: הסופר והמשורר יוסף כהן אלרן. האמנית והיוצרת הרב תחומית נורית צדרבוים.  המשורר רון גרא. כולם חברו יחד בספר זה לפרסום מאמרים מרתקים, רבי אנפין, מעניינים ומעמיקים שעניינם ספרות, שירה, אומנות ואמונה והקשר ביניהם.

ספר איכותי מאוד החושף מכמני דעת וחשיבה מקוריים וחשובים מאוד להגות ולחקר הספרות בכלל.

לחץ כאן לרכישת הספר

מיכל דורון/ על ספת הגרפולוג/ 94 עמודים 

הגרפולוגית והמשווררת מיכל דורון הוציאה את ספר המחקר המרתק שלה -"על ספת הגרפולוג" בהוצאת ארגמן-מיטב. הספר הוא מהדורה שניה לספר שייצא לאור לראשונה בהוצאת עקד בשנת 2004.

בספר, מנתחת המחברת בעומק רב ובחדות אבחנה את כתבי היד של סופרים ומשוררים עבריים וישראלים , ידועי שם, ,מתחילת המאה ה20 ועד ימנו. וחושפת צדדים מרתקים מאישיותם

לחץ כאן לרכישת הספר

עוקץ קטלני / נתן גפן

הספר עוקץ קטלני מאת נתן גפן הוא מחקר  עיוני מרתק של המחבר על  רצח יצחק רבין ז"ל.  בספר מובאים עדויות, דברי עדות ומסמכים הפותחים צוהר רחב ומעניין מאוד לגבי העלאת ספקות ושאלות מהותיות  בנוגע לגרסאות הרשמיות על הרצח. מפיהם של חוקרי משטרה, רופאים, עיתונאים ועוד.


חידודי נישואין/ יואב סנטו

הספר חידודי נישואין הוא שורת פתגמים משעשעים אך גם בעלי עומק שעניינם חיי נישואין. בספר שישה  פרקים: על חופה וקידושין, נשואים טובים, נישואים לא מוצלחים, זוגיות, גירושין, שונות. בכל פרק מובא פתגמים משעשעים ובצידם איורים מושכי עין. ספר שהוא משעשע וחכם מאוד בעת ובעונה אחת.

לחץ כאן לרכישת הספר

זלילה של זללן/ ולדימיר לוייפר

זלילה של זללן הוא ספר הדרכה הכתוב בהומור עם התייחסות לנושא כבד משקל, בעיית השמנה הולכת ומחריפה בעולם המערבי בעיקר. ד"ר ולדימיר לוייפר, רופא משפחה מנוסה מביא בספר את מיטב העצות, המשולבות בהומור חכם כיצד להלחם בתופעה באופן אישי. הספר ומחברו מסבירים כיצד יש להפוך "מזללני אוכל" לאוהבי אוכל.  על מנת לשמור על מראה נאה ובריאות טובה כאחת.


היופי של שפת החשבון/ יעקב שבת

ספר עיון מעמיק שמחברו-יעקב שבת מחנך ומורה למתמטיקה בוחן לעומק את נושא המתמטיקה מנקודת מבט מקורית וייחודית מאוד המתייחסת למשמעות הספרות שש ואפס וזיקתם לאמונה היהודית ולשפת החשבון בכלל. הספר מציע גם דרכי הוראה מקוריות ללימוד חשבון ומתמטיקה בבתי ספר יסודיים. כל זאת בשפה עשירה, הסברים מרתקים, ודוגמאות יפות מאוד בצידם.

logo בניית אתרים